Worki foliowe

Worki Foliowe

Worki foliowe mają wiele zastosowań. Mogą być wykonywane w wielu rozmiarach, przez co da się je wykorzystać do różnorodnych celów – zaczynając od malutkich worków foliowych na drobiazgi, po duże worki foliowe, które mogą się przydać między innymi na budowie czy podczas przeprowadzki. Pomimo tego, że worki foliowe często nazywane są jednorazowymi, możemy wykorzystywać je wiele razy.

Worki Foliowe Folflex

Worki foliowe produkowane przez naszą firmę wyróżniają się na rynku europejskim swoją solidnością i wytrzymałością. Jesteśmy w stanie wyprodukować specjalnie zaprojektowany worek foliowy na własne potrzeby dla klienta. We współpracy z innymi przedsiębiorcami stawiamy głównie na elastyczność i staramy się spełnić wszystkie oczekiwania. Nasza najnowsza inwestycja umożliwia zwijanie worków foliowych na wałku i wykonywanie ich perforacji przy użyciu rolomatu.

Folflex to firma prężnie się rozwijająca, nie tylko w zakresie worków foliowych. Dzięki naszym przemyślanym działaniom możemy zagwarantować naszym klientom nowoczesne rozwiązania takie jak wykonywanie nadruków na foliach przy pomocy drukarki fleksograficznej. Jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i wyprodukować dla nich idealne worki foliowe.

Zastosowanie Worków Foliowych

Worki foliowe posiadające odpowiednie atesty PZH mogą być wykorzystywane w branży spożywczej do pakowania chleba, warzyw i owoców. Dostępne na rynku specjalne zamykane worki foliowe, zwane woreczkami strunowymi, uznawane są za niezwykle praktyczne. Można je wykorzystać do pakowania bardzo małych elementów elektronicznych, biżuterii, elementów gier planszowych lub leków. Powszechnie wykorzystywane worki na śmieci także zaliczają się do grupy worków foliowych. Są one dostępne w różnej wielkości i grubości. Cienkie worki foliowe o pojemności 20-60 litrów nadają się do domowych koszy na śmieci lub na odpady biurowe. Większe worki foliowe, mogące pomieścić od 100 do 160 litrów, wykonywane są z grubej folii LDPE. Dla zwiększenia praktyczności często zawierają one specjalną taśmę ułatwiającą ich zawiązywanie.

Ekologiczne Worki Foliowe

Przy wyborze worków na śmieci i innych worków foliowych dobrze jest zwrócić uwagę na to, czy są one wykonywane z surowców ekologicznych, które podlegają naturalnej biodegradacji. Firma Folflex dba o środowisko dzięki recyklingowi, który ma na celu produkcje jak najmniejszej ilości odpadów, a także ograniczenie zużycia surowców naturalnych. Recykling zajmuje się także ponownym wykorzystywaniem produktów odpadowych do wytwarzania nowych towarów, w tym także worków foliowych. W dzisiejszych czasach ludzie są zdecydowanie bardziej świadomymi konsumentami, przez co coraz częściej wybierają worki foliowe oznakowane jak biodegradowalne zamiast jednorazowych reklamówek wykonanych ze szkodliwych dla środowiska surowców.

Sprawdź, również: folie termokurczliwe, folie budowlane i folie ochronne dostępne w naszej ofercie.