Folie budowlane i folie ochronne

Właściwości folii budowlanej

Folia budowlana, którą produkujemy, świetnie chroni przeróżne elementy wymagające zabezpieczenia podczas prac wykończeniowych czy remontowych. Poza tym klienci wykorzystują oferowane przez nas folie budowlane przy budowie mieszkań, w rolnictwie, a także w innych gałęziach przemysłu. Folie budowlane dzięki swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz odporności na wilgoć, często wykorzystywane są do aranżacji oczek wodnych w ogrodach.

Skład oraz zastosowanie folii budowlanej

Folia budowlana firmy Folflex to rodzaj folii LDPE, która cechuje się niską gęstością. Ma ona wysoką ciągliwość, jest odporna na czynniki chemiczne, a także nie absorbuje wody. Właściwości te pozwalają na zastosowanie naszej folii budowlanej w różnych sytuacjach takich jak na przykład hydroizolacja czy zabezpieczenie izolacji termicznej. Ponadto folię budowlaną wykorzystuje się także jako tymczasowe zabezpieczenie dachu lub jako ocieplanie dodatkowe. W związku z tym folię budowlaną można podzielić na kilka rodzajów: izolacyjną, która stosowana jest pod wylewkę; paroizolacyjna, służącą do zabezpieczenia połaci dachowej oraz folię budowlaną termoizolacyjna, którą wykorzystuje się do dodatkowego ocieplania.

Nasza oferta

W firmie Folflex najważniejsze są dla nas potrzeby klientów. Stawiamy na rozwój i nieustannie doskonalimy nasze usługi. Chcemy, aby oferowane przez nas folie budowlane były jak najwyższej jakości. Pomimo wieloletniej obecności na rynku, wiemy, że nie można osiąść na laurach i stale szukamy nowych rozwiązań oraz śledzimy wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne w zakresie folii budowlanych i nie tylko. To pozwala nam poszerzać ofertę, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami, niezależnie czy zainteresowani pochodzą z branży spożywczej, ogrodniczej, meblarskiej czy właśnie budowlanej. Do każdego zlecenia staramy się podejść indywidualnie, ponieważ doskonale wiemy, jak ważne jest nasze podejście. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a przede wszystkim do zamawiania naszej folii budowlanej.

Sprawdź, również opakowania foliowe dostępne w naszej ofercie.