Opakowania foliowe

Nasza poznańska firma Folflex działa na rynku od ponad 25 lat. Przez ten czas udało nam się wypracować znaczącą pozycję na rynku europejskim. W naszej pracy kierujemy się trzema zasadami: wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości, tworzymy jak najlepsze produkty i starannie dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych klientów. Dzięki takiemu podejściu możemy pochwalić się, że tworzone przez nas opakowania z folii są niezawodne w każdych warunkach.

Opakowania Foliowe Poznań – Folflex

Folia jest świetnym materiałem zabezpieczającym. Dzięki swojej elastyczności opakowania z folii dokładnie przylegają do produktów i chronią je przed kurzem oraz zarysowaniami. Nasz sklep Folflex z Poznania ma w swojej ofercie te wysokiej jakości tworzywa, które doskonale nadadzą się na opakowania foliowe. Dodatkowo umożliwiamy tworzenie specjalnych opakowań z folii na zamówienie. Klient może zamówić folie kolorowe, posiadające filtr UV, a także folie z nadrukiem. Nasze opakowania foliowe z nadrukiem, które produkowane są w Poznaniu, to świetna opcja dla firm chcących wznieść swój marketing na wyższy poziom. Dzięki nadrukowanym na opakowaniu z folii logo, firma sprawia wrażenie bardziej profesjonalnej oraz przyczynia się do tego, że klienci zapamiętują ją na dłużej.

Wiele zastosowań- opakowania z folii idealne dla każdego!

Opakowania z folii to zdecydowanie najpopularniejsza metoda pakowania. Jest ona nie tylko korzystna dla budżetu, ale także niezwykle skuteczna. Dzięki swoim właściwościom, opakowania foliowe od Folflex Poznań są bardzo wytrzymała, a tym samym wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nasze poznańskie opakowania foliowe znajdą swoje zastosowanie w każdej dziedzinie. Sprawdzą się świetnie między innymi w branży gastronomicznej, ponieważ folia nadaje się do mrożenia produktów, a dzięki swojej cienkiej strukturze zajmuje ona bardzo mało miejsca, co jest dużą zaletą. Oferowane przez nas opakowania z folii występują w wielu rozmiarach, przez co każdy klient znajdzie coś dla siebie. Umożliwiamy zakup zarówno małych woreczków, jak i opakowań z folii stretch o dużych wymiarach, które nadadzą się nawet to zabezpieczania dużych palet.

W Trosce O Środowisko Naturalne

Folflex dba o środowisko. W naszej firmie stosowany jest recykling, którego głównym zadaniem jest ograniczenie zużycia surowców naturalnych, a także zmniejszenie ilości odpadów, dlatego nasze opakowania z folii są przyjazne dla środowiska.

 

Sprawdź, również worki foliowe dostępne w naszej ofercie. Zapraszamy!